Понеділок - П'ятниця 9:00 - 18:00

Адреса

вул Б. Хмельницького 9б/19
м. Тернопіль
+38 (068) 515-37-18

Наші послуги

Професійна гігієна | Стоматологія Домідент
Професійна гігієна

Попередити захворювання зубів і ясен набагато простіше і дешевше, ніж їх лікувати! Для того, щоб зберегти свої зуби і ясна здоровими в першу чергу потрібно навчиться правильно доглядати за порожниною рота. Здорові зуби - це не тільки гарна посмішка і хороше самопочуття, а й запорука повноцінного харчування і розбірливою мовлення. Від стану порожнини рота багато в чому залежить здоров'я вашого організму в цілому. Щоденна профілактика, в тому числі правильне чищення зубів зубною щіткою і зубною ниткою, дозволяє запобігти розвитку різних захворювань порожнини рота. Між регулярними візитами до стоматолога кожен з нас повинен слідувати простим рекомендаціям, значно зменшує ризик розвитку карієсу, пародонтиту та інших захворювань порожнини рота. У кабінеті у гігієніста ми підбираємо індивідуально кожному пацієнту засоби гігієни в залежності від клінічної ситуації, а також поділимося секретом красивої посмішки і здорових зубів!

Лікування карієсу та його ускладнень | Стоматологія Домідент
Лікування карієсу та його ускладнень

Профілактика і лікування карієсу При виявленні карієсу бажано якомога швидше звернутися до лікаря-стоматолога, в іншому випадку подальше руйнування зуба призведе до пульпіту, періодонтиту або кісти зуба, і тоді вас вже «змусить» звернутися до стоматолога нестерпний зубний біль. При цьому вартість лікування зубів буде вище, оскільки доведеться обробляти і пломбувати канали. Також неварто забувати, що запущений каріозний процес може стати джерелом безлічі проблем зі здоров'ям. лікування карієсуЛікування карієсу полягає в формуванні порожнини і постановці пломби. Враховую локалізацію, розрізняють карієс гладкою і Фіссурний поверхні.

Протезування зубів | Стоматологія Доміден
Протезування зубів

Ортопедична стоматологія - діагностика і лікування порушень цілісності і функції зубощелепної системи методом протезування зубів або установки регулюючих апаратів, іншими словами корекція естетичної стоматології пацієнта. І все ж слід зазначити, що основу ортопедичної стоматології становить відновлення та протезування зубів. Протезування зубів в сучасній стоматології діляться на такі види як: мікропротезування, знімне протезування і незнімне протезування, протезування на імплантатах, бюгельне протезування, мостовидной протезування, умовно-знімне протезування. Мікропротезування - сучасний і перспективний метод відновлення зубів і застосовується при незначній зміні зубів. Суть методу полягає у відтворенні відсутньої частини зуба з керамічного матеріалу, який відновлює колір, форму, прозорість, блиск, стійкість до стирання. Для цього використовують керамічні вініри, керамічні вкладки, а також вкладки кульшових: «in-lay» (вкладка), «on-lay» (накладка), «veneer» (вінір) -накладки на передню поверхню зуба.

Хірургія для дорослих | Стоматологія Домідент
Хірургія для дорослих

Хірургічна стоматологія - сучасний комплекс заходів, що включає такі методи лікування як: операції по збереженню зубів, підсадка кісткової тканини, підготовка і імплантація зубів, ортодонтичні операції, а також різноманітні естетичні операції в пародонтології. Однією з головних завдань хірургічної стоматології є порятунок зубів практично можливим способом. Сучасні обладнання, методики і високу якість всіх застосовуваних матеріалів дозволяють виконати всі процедури ефективно, не завдаючи пацієнтові болю і дискомфорту з гарантією безпечного лікування.

Потрібна термінова допомога? Телефонуйте!

В жодному разі не зволікайте звертатись, при необхідності екстренної стоматологічної допомоги. Наші лікарі зроблять усе можливе аби допомогти Вам якомога швидше